Aktivity v Marbelle

RONDA – BÍLÉ VESNIČKY V HORÁCH

Serrania de Ronda je hornatá oblast mezi Costa del Sol a Sevillou, známá po celém světě pro své nádherné bílé vesnice, kterým se ve španělštině říká Pueblos Blancos. Tato část Španělska je unikátní, protože pouze zde se bílé vesnice dají nalézt v podobném množství. Ronda sama o sobě je největším z Pueblos Blancos; žije zde 40,000 lidí a jedná se o perfektní místo, odkud začít s prohlídkou bílých vesniček. Navštívíte ty nejkrásnější bílé vesničky, nejstarší býčí arénu ve Španělsku, Muzeum býčích zápasů, kostel-katedrálu a “Dům Bosco”. Prohlídka zahrnuje anglicky mluvící průvodce a tento výlet zakončíte v příjemné tradiční restauraci v centru Rondy. Cesta do Rondy z hotelu trvá přibližně 1 hodinu.

BÝČÍ ARÉNA GALADINNER

Tradiční španělská večeře se bude konat ve španělském Cortijo, který se nachází na krásném místě směrem do vnitrozemí od Marbelly. Cortijo má vlastní býčí arénu, kde se pravidelně konají zápasy, stejně jako tradiční restaurace, salónky, andaluské terasy atd. Toto nádherné místo je častým dějištěm podnikových akcí.

Doporučujeme si zde zvolit jeden z možných druhů show a představení. – Capea (demo ukázka býčích zápasů) – Jedná se o názornou ukázku býčích zápasů s mladšími býky, při kterých není zvíře nijak zraněno. Flamenco show – Představení trvá 50 minut a sestává se z různých stylů od flamenca až po tradiční španělské tance.

KAŇONOVÁNÍ – BENAHAVIS

Kaňonování, nebo slézání hlubokých kaňonů, je sport při kterém pomocí různých technik prolézáté kaňony. Mezi tyto techniky může patřit chůze, šplhání, přelézání, skákání, slaňování, sjezd po řece nebo plavání. Andalusie se pyšní některými z nejúžasnějších skalních soutěsek a kaňonů, uvnitř kterých se nachází dechberoucí vodopády, hluboké přírodní tůně a ohromující krajina. Zažijete přístup ke krásným řekám a profesionální a plně pojištění průvodci vás naučí nové techniky včetně vzrušujícího slaňování, šplhání, skoků, a samozřejmě plavání! Kaňonování v Benahavis/Marbella je ideální pro smíšené skupiny účastníků (všechna pohlaví, věkové kategorie či úroveň sportovní zdatnosti), takže je to skvělá aktivita pro podnikové akce.

SOUKROMÁ PLAVBA NA KATAMARÁNU

Hledáte–li nevšední místo, kde pořádat svoji podnikovou akci – pak jsou nejlepší volbou velké, původí lodě kotvící u Costa del Sol a službz s nimi spojenými. Půldenní výlet na moři na palubě krásného plachtového katamaránu (Tahiti 80) či zbrusu nový motorový katamarán pyšnící se úžasnou terasou na střeše (ideální k tanci) a skvělým vnitřním prostorem, pokud by bylo nutné hledat přístřeší. DJ, hudba, vodní sporty, pozorování delfínů….a spousta dalších aktivit zajistí, že si užijete s kolegy nezapomenutelný den!

VODNÍ SPORTY V GOLDEN MILE

Soukromá párty s vodními sporty z pláže v Puerto Banus.
Pro 60 lidí – dvouhodinová párty například může zahrnovat:

  • 3 dvoumístné vodní skútry na dráze
  • 2 čluny se zábavným vybavením na vodu (banán, lyže, nafukovací kruh, atd.)
  • 4 šlapací lodě
  • 4 kajaky
  • 2 SUP prkna (Nash surfování s pádlem)
  • 1 kurt na plážový volejbal

PŮLDENNÍ VÝLET DO GIBRALTARU

Objevte krásu a legendy Gibraltaru, starobylého pobřežníhp města, a poznejte místní krásy jakou je Maurský hrad, Herkulovy pilíře, jeskyně Sv. Michaela, odkud je za jasného dne vidět Afrika. Poté se projděte divočinou v Gibraltarské Přírodní rezervaci, která je domovem celých tlup proslulých místních opic! Prohlídka Přírodní rezervace začne přechodem přes pohraničí, kde vás místní průvodce zaveze k Herkulovým pilířům a ukáže vám výhled na Afriku (hora „Musa“) a Gibraltarský záliv (s Algeciras a La Línea). Místní průvodce vám vysvětlí důležitost polohy Gibraltaru v moderní historii během přesunu k jeskyni Sv. Michaela, k oblasti, kde žijí opice, a k tunelům z Velkého Obléhání. Také projedete kolem starého arabského hradu s dominantní Věží pocty.

PROHLÍDKA VINAŘSTVÍ S OCHUTNÁVKOU VÍNA A TAPAS V RONDĚ

Zakuste vína a andaluskou senérii ve výstavním vinařství v kopcích Rondy. Oblast kolem Rondy je svými víny proslulá již od římských časů a tradice vinařství tu stále pokračuje. V této oblasti je více než 28 vinařství. Jedním z nejzajímavějších je Finca La Melonera.  Toto organické vinařství oživilo původní domorodé hrozny, které byly zdecimovány morem phylloxera v druhé polovině 19. století. Dvouhodinová prohlídka vinařství začne procházkou po vinicích, kde vám průvodce vysvětlí, jak byly ztracené odrůdy získány zpět a jak se podmínky pro pěstování vína na pozemku vinařství liší podle nadmořské výšky a druhu půdy. Návštěvníci ochutnají bílá vína pod nádherným dubem na vinici. Odtud pak bude prohlídka pokračovat návštěvou místnosti se sudy, kde vám průvodce osvětlí proces výroby vína. Návštěva pak bude zakončena ochutnávkou vína spolu s tapas.

 

Mám zájem o zaslání více informací