Kaprun – Rakousko

>
>
>
Kaprun – Rakousko

Národní park Hohe Tauern a oblast kolem Zell am See-Kaprun, nejstaršího rakouského národního parku, začíná tam, kde strmé stěny Hohe Tauern zaplní okolní horizont. Jejich obrysy dodávají horské a sportovní oblasti Zell am See-Kaprun její jedinečný vzhled. Tento národní park je domovem nejvyšších vrcholků Rakouska, největších ledovců a mnoha atrakcí, které jsou slavné po celém světě.

Zell am See-Kaprun je známý pro své zimy, lyžování a zimní sporty. Během studených měsíců v roce vás zcela nadchou tři lyžařské rezorty, strhující hory, nádherná krajina a ledovec. Ale aktivity a sportovní příležitosti, kterým se zde můžete věnovat v létě, nejsou o nic méně atraktivní, než ty zimní. V období od jara do podzimu je tak snadné zapojit se do mnoha ze sportovních aktivit mezi horami, jezerem a ledovcem. Po horách či na břehu jezera, na kole či s golfovou holí v ruce.

PROČ NAVŠTÍVIT TUTO DESTINACI

 •  velmi atraktivní místo – příroda, sport, kultura
 • malá vzdálenost z České Republiky – 5h 30 jízdy autem či let do Salzburgu
 • jedna z předních wellness destinací blízko českých hranic
 • celoroční wellness pobyty
 • vysoký standard služeb

DETAILY O LETECKÉM SPOJENÍ:

Trvání od 2h 40 minut z Prahy, Austrian Airlines, Lufthansa, Eurowings – žádné přímé lety, 1 přestup. Ceny od 105EUR na osobu.

AKTIVITY V KAPRUNU:

 • Lyžování a snowboard – lyžařské rezorty Kitzsteinhor (Kaprun) a Zell am See nabízí nepřeberné množství příležitostí k lyžování.
 • Projížďky na kole přírodou
 • Pěší túry po okolní zeleni, které lze zpříjemnit jízdou na lanovce
 • Plachtění a windsurfing na břehu jezera
 • Návštěva Salzburku, Mozartova města
 • Přírodní ledovcový palác Hintertux

DOPORUČENÉ UBYTOVÁNÍ V KAPRUNU – TAUERN SPA:

TAUERN SPA hotel Kaprun*****

TAUERN SPA4* luxusní rezort TAUERN SPA v Zell am See-Kaprun vám zaručí vzpomínky na celý život. Zatímco se v teplých vodách bazénků na více než 20 000 m² lázeňských a kosmetických prostor zrcadlí ledovce, pro vás nastal čas se posadit a relaxovat. V tomto nejmodernějším rakouském lázeňském rezortu zjistíte, jak dobrý je to pocit, když uvedete pohodu a klid do vaší mysli, těla i duše. Hosté ubytovaní v hotelu TAUERN SPA mají exkluzivní přístup do Panorama Spa s proskleným skyline bazénem, panoramatickou saunou a moderním chill-out salónkem s otevřeným krbem.

TAUERN SPATento hotel je jedním z nejmodernějších rakouských lázeňských rezortů. Pyšní se zajímavou architekturou a oceněním za kvalitní servis. Nabízí prostorné pokoje a apartmány a kulinářské zážitky ve 3 restauracích.

Hotel se nachází asi 90 minut od letiště v Salzburku a nabízí dvoulůžkové pokoje od 298 EUR včetně snídaně.

TAUERN SPA *****

TAUERN SPA

TAUERN SPA je luxusní lázeňský rezort a hotel umístěný v jednom z nejúchvatnějších míst, jaká v Alpách najdete. Ať už toužíte svou dovolenou strávit jakkoli – venkovními aktivitami či zcela oddaní relaxaci – garantujeme vám, že odsud budete odjíždět zcela osvěžení a odpočatí. Jedná se o jedny z nejmodernějších lází v Rakousku. Zde v samotném srdci Alp se hosté mohou těšit na vše od sportovních výletů až po dokonalý odpočinek. Tauern SPA nabízí prostory o rozloze více než 20 000 m², 11 bazénů, 10 saun & místností s horkou párou, dětské lázně SPA Kidstein, lázeňský obchůdek Bründl SPA, aktivní a relaxační programy a lahodné jídlo v lázeňské restauraci a barech.

TAUERN SPA

Kaprun – Rakousko

Na uvedený email Vám rádí zašleme více informace o destinaci