Aktivity v Dubaji

POUŠTNÍ SAFARI, JÍZDA NA DUNÁCH A SURFOVÁNÍ V PÍSKU

Ranní výlet pouští – svezte se v džípu skrze pouštní divočinu a užijte si adrenalinovou jízdu přes duny, po které bude následovat písečné surfování a jízda na velbloudovi. Cesta vás zavede do oblasti plné vysokých dun a váš zkušený řidič vás vezme přímo do terénu. Pak se pevně držte – váš džíp bude šplhat a klouzat dolů po věčně se přelévajících dunách. Až znovu popadnete dech, zajedete do tábořiště v beduínském stylu a užijete si krátkou projížďku na velbloudovi po písku. Poté se chopíte jednoho z připravených písečných surfů a zkusíte si sjezd dolů po oranžových dunách. Instruktor vám poskytne tipy ohledně jízdy a kontroly prkna a pomůže vám vytříbit váš styl, zatímco se poženete dolů po svazích.

BURJ KHALIFA

 

WILD WADI – VODNÍ PARK

Tento den bude plný zábavy pro vaše hosty. Navštívíme Vodní park Wild Wadi, který se nachází na pláži Jumeirah. Wild Wadi kombinuje obrovské skalní formace a tropickou vegetaci, čímž evokuje horské svahy a vody Wadi (údolí) v Hajarské oblasti. Čeká na vás vodní dobrodružství v podobě Jumeirah Sceirah – jízdy, která se vzpírá gravitaci, a série úžasných vodních horských dráh Master Blaster. Ti, kdo chtějí trochu větší klid, se mohou nalodit na „okruh“, který vás pomalu pohoupe po líných řekách v parku. Další dobrodružství na vás čekají v Breakers Bay, kde najdete jeden a půl metru vysoké vlny a zdoláte je pod dohledem zástupu zkušených plavčíků.

SKI DUBAI

Ski Dubai je první vnitřní lyžařský komplex na Blízkém Východě! Uvnitř nalezete úžasnou horskou scenérii, kde můžete lyžovat, snowboardovat, sáňkovat, zúčastnit se mnoha sněhových akcí a pohrát si s novými obyvateli Ski Dubai: Sněžnými tučňáky! Ski Dubai se nachází v nákupním centru Mall of the Emirates. Zkuste se koulet dolů ze svahu v jízdě Giant Ball, skočit si z 3-metrové rampy, projet se spirálou ve skluzavkách, prohlédnout si scenérii ze sedačkové lanovky, či relaxovat v mínus 4 stupních u horké čokolády…

Užijte si opravdový sníh po celý rok – zimní svět v létě.

LEKCE ARABSKÉ KUCHYNĚ

Dubaj nabízí široký výběr slavných, na míru šitých kurzů vaření pro všechny možné podnikové akce a skupiny všech velikostí. Doporučujeme slavné lekce Arabské kuchyně, které jsou postavené na původních receptech z arabské oblasti. Každá lekce se zaměřuje na tradiční jídla určitého arabského regionu či země a představí vám speciální zvyky či tradice tohoto místa. Po lekci následuje tradiční jídlo včetně nápojů. Každý účastník si s sebou odnese původní recept a malý dáreček.

 

PLAVBA NA TRADIČNÍM DŘEVĚNÉM DHOW ČI MODERNÍ JACHTĚ PO DUBAJSKÉM POTOCE A V ZÁLIVU

Dubajský potok obsahuje slanou vodu a táhne se od Zálivu až k Přírodní rezervaci Ras Al Khor. Rozděluje Dubaj víceméně na dvě oblasti, zámé jako Bur Dubai a Deira. Zde si také můžete užít nezapomenutelnou plavbu po Dubajském potoce, obzvláště v noci.

 

Mám zájem o zaslání více informací