Maďarsko

>
>
>
Maďarsko

Sárvár je krásné místo v západní části Maďarska. Spousta nádherných příležitostí pro turistiku: lázně, botanické zahrady, nádherná jezera, řeka Rabar, krásný hrad, možnost jízdy na koni – to vše najdete v tomto středně velkém městě, které slibuje klidnou atmosféru bez nutnosti dlouhých přesunů. Hrad Sárvár se nachází v krásném parku v centru města. Hrad byl postaven na konci 13. století. Uvnitř jeho hradeb najdete muzeum Nadasdy Ference , který tento hrad vlastnil. Muzeum má 1300 m2 výstavních ploch o historii maďarských Husarů mezi lety 1526-1945, historii Sárváru, exhibici o dějinách mapy Carta Hungarica, výstavu o průmyslovém umění a o historii tištění knih v Sarvar. Hrad byl postaven v renesančním stylu zvenčí a v barokním stylu uvnitř.

PROČ NAVŠTÍVIT TUTO DESTINACI

 • velmi klidné místo
 • krátká vzdálenost z České republiky – 5h 30minut jízdy či let do Vídně
 • jedna z nejlepších Wellnes destinací blízko českých, slovenských a rakouských hranic
 • celoroční destinace pro wellness pobyty
 • vysoký standard služeb

DETAILY LETECKÉHO SPOJENÍ:

Délka letu od 50 minut z Prahy do Vídně, Austrian Airlines, Lufthansa – přímé spojení. Ceny začínají od 115 EUR na osobu.

AKTIVITY V SÁRVÁRU:

 • Jízda na koni
 • Procházky v lesích kolem Sárváru
 • Vyjížďky na kole do přírody
 • Návštěva hradu v Sárváru
 • Návštěva botanických zahrad
 • Návštěva Budapešti

DOPORUČENÉ UBYTOVÁNÍ V MAĎARSKU – SÁRVÁR:

SUPERIOR SPIRIT HOTEL TERMÁLNÍ LÁZNĚ *****

SUPERIOR SPIRIT HOTELHotel Spirit ***** v Sárváru – tento pětihvězdičkový maďarský hotel byl otevřen v březnu 2008. Hotel leží na břehu sedmi vodních ploch jezera Sárvár a blízko krásných lesů a luk. Centrum tohoto tradičního lázeňského města je pouhých 15 chůze daleko od hotelu. Bad Sárvár je jedněmi z pouhých několika “Královských lázní Evropy”. Tento jedinečný lázeňský hotel nabízí 271 stylově zařízených hotelových pokojů a apartmánů, které vyhoví požadavkům i mezinárodních hvězdných hostů.

SUPERIOR SPIRIT HOTELVšechny pokoje mají vlastní balkón či terasu s krásným výhledem a příslibem ticha a klidu. Perfektní nadstandardní službou jsou orientální kruhové postele či zákoutí plná fantazie, stejně jako 17 soukromých bazénů s vířivkou v pokojích a apartmánech.

Hotel se nachází asi 110 minut cesty od letiště ve Vídni a nabízí dvoulůžkové pokoje od 211 EUR včetně polopenze.

SPIRIT THERMAL SPA *****

Nejlepší lázně v Evropě – Spirit hotel, který již získal několik ocenění, splní vaše sny: dokonalá harmonie těla a duše, načerpání nových sil na každodenní záležitosti, které na vás po období odpočinku opět čekají. Oasis, prostory hotelu Spirit pro wellness a lázeňské kúry, mají rozlohu přibližně 10,000 čtverečních metrů a zahrnují 22 bazénů a vířivek, které hostům zajistí kompletní pohodlí. Hostům jsou k službám pečlivě zařízené vnitřní prostory, lehátka na terase pod nebesy a sprchy “adventure”. Zážitek z koupání a hýčkání je dokreslen malebným osvětlením v bazénech a celých prostorách Oasis.

SPIRIT THERMAL SPA

Hotel má své vlastní horké prameny – poklad přírody z hloubky 1,056 metrů. Všechny bazény s minerálními prameny jsou naplněné touto jedinečnou a zdravou minerální vodou. Voda ve všech minerálních bazéncích je každou noc vyměňována a a znovu napuštěna a neobsahuje žádné dodatečné chemické látky. Luxusní turecké lázně jsou jedinečné svým designem a velikostí.

Maďarsko

Na uvedený email Vám rádí zašleme více informace o destinaci