Lago Di Garda – Itálie

>
>
>
Lago Di Garda – Itálie

Jezero Garda je největší jezero v Itálii. Jedná se o oblíbenou prázdninovou destinaci, která se nachází na severu Itáile – napůl cesty mezi městy Brescia a Verona a mezi Benátkami a Milánem. Jezero Garda, nekonečný zdroj inspirace pro váš pobyt… díky rozlehlé vodní hladině a rozmanitému okolí je tato oblast rájem pro venkovní aktivity. Kromě plachtění a windsurfingu, kterými je jezero Garda proslulé, tu můžete vyzkoušet mnoho dalších sportů. Pokud milujete přírodu a zeleň, můžete se vydat na nádherné exkurze po jezeře a po okolních náhorních plošinách, či si můžete odpočinout u golfu. Nadšenci pro horská kola se můžou projet po více než 1 000 km značených tras a ti atletičtější z vás mohou vyzkoušet jedny z nejlepších tras pro volné lezení v Evropě v okolí Arca. Dalšími sporty jsou surfování s drakem, což je nejnovější, módní zábava původem z Havaje, a kaňonování, neboli prodírání se proudící vodou v přímém kontaktu s neposkvrněnou přírodou. Každopádně zde zažijete zde zcela unikátní dobrodružství!

PROČ NAVŠTÍVIT TUTO DESTINACI

  • proslulá prázdninová destinace
  • atraktivní umístění – příroda, sport, kultura
  • velmi atraktivní sportovní program – neuvěřitelně široký výběr – sjezd na horských kolech, windsurfing, surfování s drakem, kaňonování, via ferrata, lekce volného lezení, wakeboarding a vodní lyže, golf
  • kulturní program – návštěva Verony – města Romea a Julie

DETAILY O LETECKÉM SPOJENÍ:

Trvání 1h 50 minut z Prahy, nízkonákladové lety s Ryan Air – téměř každý den. Ceny od 55 EUR na osobu

AKTIVITY U JEZERA GARDA:

  •  Vodní aktivity – kaňonování, windsurfing, surfování s pádlem, surfování s drakem
  • Venkovní aktivity – horská kola Monte Baldo, Via Ferrata, horolezectví
  • Ochutnávky vína
  • Výlet do Verony
  • Degustační večeře a lekce italské kuchyně

DOPORUČENÉ UBYTOVÁNÍ V SIRMIONE:

Grand Hotel Terme Sirmione*****

V jednom z nejúchvatnějších koutů Sirmione, na jedné straně ohraničeném hradem Castello Scaligero a na druhé vodami jezera Garda, stojí Grand Hotel Terme. Kouzelné místo, kde se krása okolí odráží a spojuje v jeden celek s interiéry. Pokoje evokují atmosféru prestižního historického hotelu. Všechna společná místa shlížejí dolů na jezero a jeho neustále se měnící světlo. Venku vám tento rozhled sebere dech: modrá barva vody se setkává se zelení zahrad, romantická soukromá mola čekají na lodě vracející se z exkurzí a na horizontu se vyjímají nádherné hory. Grand Hotel Terme je perfektní místo, kde si můžete odpočinout od okolního světa.

Grand Hotel Terme získal ocenění pro Nejlepší luxusní léčebné lázně v Evropě pro rok 2017 a je členem sítě Světových léčebných hotelů.

Hotel je vzdálený asi 55 minutes jízdy od letiště Bergamo v Milánu a nabízí dvoulůžkové pokoje od 289 EUR včetně snídaně.

AQUARIA TERMÁLNÍ LÁZNĚ SIRMIONE

V krásném středověkém městě plném historie, které Catullus vychvaloval jako “perlu jezera Garda”, leží Aquaria, termální lázně Terme di Sirmione. Je to oáza zdraví zasazená do velkého parku – místo, kde se můžete ponořit do intenzivních prožitků potěšění po celý rok, ať už ve dne či večer. Můžete střídat smyslové prožitky v termální vodě a páře s luxusními osobními kúrami. Hosté, obklopení termálními vodami a úchvatným výhledem na jezero Garda, který při západu slunce naplní lázně Aquaria okouzlujícím světlem, zde najdou rovnováhu, harmonii a krásu.

AQUARIA TERMÁLNÍ LÁZNĚ SIRMIONE

Lázně mají více než 10 000 čtverečních metrů prostoru, z nichž 700 metrů obsahuje termální vodu v bazénech, hydromasážích, perlivých koupelích, saunách, parních koupelích a smyslových sprchách. Siřičitá voda, bohatá na minerální soli a mikroživiny, obsahuje chlorid sodný, bromid sodný a jodid sodný, které jsou zásadní pro zdraví kůže a těla po celý rok. Její teplota se drží mezi 34 a 36 stupni, což umožňuje návštěvníkům plavat ve venkovních bazénech i v zimě. Exfoliační schopnosti vody pomohou s přípravou kůže na letní opalování. V termálních lázních Aquaria se postaráme o to, abyste se cítili dobře po všech stránkách.

AQUARIA TERMÁLNÍ LÁZNĚ SIRMIONE

Lago Di Garda – Itálie

Na uvedený email Vám rádí zašleme více informace o destinaci