Aktivity na Maltě

SOUKROMÁ PLAVBA – COMINO A MODRÁ LAGUNA

Tato plavba je přímo sestavena tak, aby poskytla návštěvníkům co nejvíce času v Comino, kde si mohou užít nezapomenutelné křišťálově čisté vody magické Modré Laguny. Proplujete kolem Sliemy, St. Julians, Kasina, St.Andrews, zátoky Salina, zátoky Sv. Pavla a ostrovů, kde Sv. Pavel ztroskotal v roce 60 n.l., zátoky Mellieħa a slavné Modré Laguny na ostrově Comino. Plavby na člunech, které navštěvují jeskyně ostrova Comino, jsou také krásné. Prožijte nádherný den plný opalování či plavání kolem lodě, nebo se vyloďte na malou pláž s bílým pískem. Na palubě se bude servírovat oběd a nápoje.

PĚŠÍ PROHLÍDKA MDINY A RABATU

Pěší prohlídka Mdiny a Rabatu je ideální aktivitou, která vám umožní spatřit jedny nejkrásnějších míst Malty. Během prohlídky Mdiny uvidíte koktejl rozmanitých stylů architektury z rozličných epoch. Spatříte dechberoucí panoramata z vysokých zdí pevnosti a prozkoumáte malebné, úzké uličky. Pak se projdete po typické ulici v Rabatu, ochutnáte místní speciality a navštívíte místo, kde v roce 60 n. l. pobýval Sv. Pavel během římského období!

VODNÍ SPORTY NA PLÁŽI

Soukromá párty na pláži s vodními sporty.
Skupiny o 150 osobách je nutné rozdělit do několika menších skupin, podle toho, které typy aktivit lidé ve skupině preferují.

Příklad pro 2 hodinovou akci:

  •  dvoumístné vodní skútry na dráze
  • člun se zábavným vybavením do vody (banán, vodní lyže, nafukovací kruh atd.)
  • šlapací lodě
  • mořské kajaky
  • paddleboarding (surfování s pádlem)
  • Fly Boards (létání nad vodou)
  • Fly Blades
  • Jízda na motorovém člunu
  • Vyzkoušejte si potápění

NÁVŠTĚVA VALLETY A VEČEŘE V HLAVNÍM MĚSTĚ

Valletta vděčí za svou existenci rytířům Sv. Jana, kteří město naplánovali jako své útočistě, kde pečovali o zraněné vojáky a poutníky během Křížových výprav v 16. století. Nové město se mělo jmenovat Valletta jako pocta mistru řádu La Vallette. Vy navštívíte nádhernou spolukatedrálu Sv. Jana (zvenčí, či případně otevřenou uvnitř pro exkluzívní návštěvu), Horní zahrady Barraca a mnoho dalších náměstí včetně Palácového. Na závěr návštěvy dorazíte do Kazin Malti, kde se uskuteční rozlučovací večeře či galavečeře. ‘Kazin Malti’ neboli ‘Maltézské Kasino’ jak se také nazývá, pochází z 16. století a v té době jej Rytíři řádu sv. Jana využívali jako pokladnici.

PROHLÍDKA MALTY NA KOLE

Prohlédněte si krajinu Malty a rozmanité trasy, které vám nabídnou úžasný rozhled po ostrově. Cykloprohlídku lze nastavit podle vašeho přání a podle domluvy s vašimi delegáty jako snadnou či obtížnou. Také můžeme začlenit teambuildingové zastávky podél trasy, stejně jako různé výzvy!
Doporučujeme na tento cyklistický zážitek vyrazit z kaple na útesech Dingli a jet podél útesů směrem k Mtahlebu. Poté pokračujeme do Bahrija, Fomm ir – Rih a nahoru k Mgarru. Poslední část poznávací cyklotrasy vás zavede po cestách z Mgarru do Zlaté zátoky, kde si návštěvníci mohou užít krásnou písčitou pláž.

 

PROHLÍDKA OSTROVA GOZO V DŽÍPU

Prozkoumejte ostrov Gozo a objevte jak ta nejslavnější místa, tak skrytá zákoutí v džípu, který vás proveze i po malých venkovnských cestách kam by se jiná auta neodvážila. Navštivte hlavní atrakce jako je Victoria, Qala Belvedere, chrámy Ggantija, které jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, a mnoho dalších míst na ostrově. My vás na Gozo dopravíme motorovým člunem a pak nasednete do džípu. Během prohlídky si budete mít příležitost vyfotit úžasnou scenérii včetně Qala Belvedere, údolí Simar, zátoku Ramla (zastávka na koupání), jeskyně Calypso, chrámy Ggantija (vstupní poplatek není zahrnut do ceny projíždky v džípech), útesy Sanap, zátoku Xlendi, vysočinu Kercem, řemeslné centrum Gozo (včetně ochutnávky místních výrobků), vápencové doly, vnitrozemní moře, solné bazénky, zátoku Marsalforn, hlavní město Victoria a Citadelu.

 

Mám zájem o zaslání více informací