Aktivity ve Vidni

CITY GUIDED WALKING TOUR

Toto místo na seznamu světového dědictví UNESCO nabízí mnoho pohledů na nejznámější místa Vídně,  vynikající restaurace a návštěvu vídeňských ikony a to známé Vídeňské obří kolo, který se zvedá do výšky 65 metrů a zažijete nezapomenutelnou 20 minutovou rotaci s nejkrásnějšími výhledy na město. Na základě času, který budete mít, pak navštívíte s průvodcem ty nejznámější památky města katedrálu sv. Štěpána, palác Hofburg, říšskou státní pokladnu, Vídeňskou státní operu, kostel sv. Karla, palác Belvedere, Prater a mnoho dalších zajímavých míst.

Hofburgský palác vám poskytne pohled na život hasburské dynastie, Kunsthistorické museum vám nastíní životy velkých evropských umělců a návštěva kostelů, jako je katedrála sv. Štěpána, odhalí některé skutečné architektonické skvosty. Ve večerních hodinách doporučujeme koncert v Schonbrunnském paláci, který vám umožní nejen prohlídku paláce, ale i unikátní zážitek ve formě koncertu Wolfganga Amadea Mozarta a Johanna Straussa v místě a atmosféře, ve které kdysi byly melodie složeny.

KLASICKÝ KONCERT MOZARTA A DALŠÍCH SKVĚLÝCH SKLADATELŮ

Vídeňská Státní Opera a Mozartův koncert v historických kostýmech: Zažijte bohaté hudební dědictví Rakouska s představením Vídeňského Mozartova orchestru ve Vídeňské Státní Opeře. Posaďte se na historické místo a cestujte zpátky do 18. století, neboť orchestr Vás přenese svými kostými do období, kdy slavné Mozartovy melodie vznikaly. VIP vstupenky zahrnují gurmánskou večeři, jízdu vozem Fiaker na koncert, možnost setkat se s umělci v zákulisí a další … ..

PROJÍŽĎKA STYLOVÝM KOČÁREM S KOŇMI NA NEJZNÁMĚJŠÍ VÍDEŇSKÁ NÁMĚSTÍ

Prohlédněte si nejkrásnější náměstí ve Vídni, zatímco sedíte na konmi-taženém stylovém kočáru, který se ve Vídni nazývá „Fiaker“. Poté se můžete projít parkem paláce Schönbrunn, kde sídlel známý císař Franz a jeho císařovna Sisi. Zámek na Vás zapůsobí nádhernými salónky a nabízí pohledy do bývalých císařských obytných místností. Za hradem na malém kopci leží „Gloriette“, k němuž dojdete pěknou procházkou pěšky a nabízí nádherný výhled na město.

VYHLÍDKOVÁ VEČERNÍ PLAVBA SE STYLOVOU HUDBOU A VEČEŘÍ

Zažijte Vídeň jinak…. osvětlenou v noci během 3,5hodinové plavby po Dunaji…..Uvidíte město ze zcela jiného pohledu a na palubě lodi si vychutnáte večeři plnou tradičních rakouských pochoutek, spolu s doprovodem živé vídeňská hudby, která zpestří stylovou atmosféru. Z lodi si užijete nádherné výhledy na město a pohled na hlavní atrakce z řeky Dunaje.

OCHUTNÁVKA KÁVY V MUZEU KÁVY A ZNÁMÉ PORCELÁNOVÉ VÝROBNY AUGARTEN

Objevte vídeňskou kávovou kulturou s ochutnávkou v paláci Augarten a muzeu kávy. Ochutnáte několik druhů různých káv a dezertů v kavárně starší než sto let a dříve navštěvované Gustavem Klimtem. Pak si můžete vychutnat ochutnávku v paláci Augarten, která bude zakončena prohlídkou prominentní porcelánové výrobny Augarten.

SEGWAY TOUR V CENTRU VÍDNĚ

Projděte se po ulicích Vídně během tříhodinové prohlídky města na Segway. …. Prohlídka vedená místním průvodcem, stylová projížďka po slavné Ringstrasse a spoustu atraktivních atrakcí zažijete z pohledu na dvou kolech. Zajedete se podívat na slavnou vídeňskou radnici, na opulentní Hofburgský palác a prozkoumáte malebné parky rakouského hlavního města. Během cesty se dozvíte mnohé o vídeňské bohaté historii a příbězích za každým architektonickým klenotem.  Tour si můžete vychutnnat jako ranní, odpolední nebo večerní variantu.

 

CENTRUM VÍDNĚ NA KOLECH

Vychutnejte si sportovní vyhlídkovou prohlídku  Vídně. Ve městě i mimo něj objevíte na dvou kolech spoustu nových a překvapivých věcí, které Vám ukáže profesionální průvodce. Tour Vám poskytne pohled na četné atrakce ležící po cca.tříhodinové trase Vídní, např. Prater, Hundertwasserhaus, Stadtpark, Karlskirche, Schwarzenbergplatz, Vídeňská radnice, Stará židovská čtvrť, Parlament, Císařský palác, Heldenplatz, Michaelerplatz, katedrála sv. Štěpána, Dunaj … a mnoho dalších …

 

 

Mám zájem o zaslání více informací