Aktivity v Athénách

PROHLÍDKY ATHÉN NA SEGWAYI A TŘÍKOLCE

Kochejte se krásami Athén a všech jejích starobylých pokladů z elektrické tříkolky Trikke či vozítka Segway. Prohlédněte si hlavní lákadla řeckého hlavního města na této soukromé prohlídce. Naskočte na snadno ovladatelnou tříkolku Trikke a svezte se od jedné ohromující athénské atrakce k druhé: od Akropole, zapsané na seznamu UNESCO, po Panathenajský stadion. Při častých zastávkách budete moci fotit a váš soukromý průvodce vám poví vše, co se chcete dozvědět o těchto významných místech.

Užijte si jízdu skrze starou athénskou čtvrť Plaka a projeďte se kolem starobylých míst a památek jako je římská Agora, Věž větrů a Hadriánova knihovna. Vychutnejte si Národní zahrady, což je oáza přímo v srdci Athén, a zažijte barvitý obřad střídání stráží, takzvaných evzones, u Řeckého parlamentu. Prohlídku zakončete tím, že pocítíte tep Athén při průjezdu náměstím Monastiraki a bleším trhem. Během prohlídky se projedete podél Stadiónu Panathenaic — místa, kde se uskutečnily první novodobé olympijské hry v roce 1896. Svezete se také skrze zelené náměstí Syntagma a zasavíte se u Hrobky neznámého vojína, Řeckého parlamentu a prezidentského paláce, chráněného vojáky s červenými barety – příslušníky Prezidentské gardy. Je to prohlídka všech nejvýznamnějších míst Athén, při které uvidíte více a méně se zapotíte.

 

PROHLÍDKA ATHÉNSKÉ AKROPOLE S PRŮVODCEM

Archeologický div, místo zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a jedna z nejsnadněji rozpoznatelných památek na světě – Akropolis je hvězdou mezi všemi historickými atrakcemi starověkých Athén. Dramaticky usazené na vrcholu rozeklaných skal —takzvaných posvátných skal Athén —tyto ruiny shlížejí na moderní město a jejich původ sahá až k roku 510 př. n. l.

Komplex Akropole je jednou z nejnavštěvovanějších památek v Řecku a návštěvníci jej často kombinují se zastávkou v Novém muzeu Akropole či u dalších starověkých řeckých památek jako jsou Epidaurus, Mys Sounion a Poseidonův chrám. Nejlepší způsob, jak tyto ruiny prozkoumat, je v rámci pěší prohlídky města s průvodcem. Během ní budete mít šanci spatřit významná místa jako je věhlasný Parthenon, Propylaea (Propylaia), chrám Athény Nike a Erechtheion.

 

SOUKROMÁ PLAVBA Z ATHÉN K OSTROVŮM HYDRA, POROS A AEGINA

Objevte tři krásné řecké ostrovy na této celodenní plavbě z Athén. Plavte se Saronským zálivem k ostrovům Poros, Hydra a Aegina a užijte si volný čas na každém z ostrovů, kdy se můžete jít projít, prohlédnout si místní památky, či nakupovat, co se vám zlíbí. Plavba zahrnuje lahodný oběd a představení řeckého folklóru na palubě a je možné si také objednat prohlídku s průvodcem starověkého Chrámu Athény Afaie na ostrově Aegina.

Tato jednodenní exkurze z Athén na tři ostrovy, Aegina – Poros – Hydra začne tím, že vás uvítá kapitán a hostesky a pomohou vám s naloděním na jednu z našich luxusních výletních lodí. Uvelebíte se v salónku, kde živý orchestr navodí tu správnou atmosféru svým mezinárodním repertoárem, či na jedné z našich otevřených palub, kde si vychutnáte nádherný výhled během vyplouvání z přístavu.

 

 

DALŠÍ VOLITELNÁ PROHLÍDKA : SOUKROMÁ PLAVBA A PROHLÍDKA SANTORINI – 2-DENNÍ MOŽNOST

Na této exkurzi budete mít možnost prohlédnout si nejkrásnější ostrov v Řecku v celé jeho nádheře. Vaše návštěva ostrova Santorini, na který připlujete výletní lodí, začne na zastávce lanovky. Nejprve navštívíte vesnici Oia, poté se podíváte na jednu z pláží s černým pískem, poobědváte – budete-li chtít – v restauraci přímo na břehu moře, a poté navštívíte hory Profitis Elias, které se tyčí 1800 stop nad mořem. Poslední zastávkou bude vinařství Santo, kde získáte krásný rozhled po Santorini ze zcela nového úhlu a budete moci ochutnat místní víno.

Santorini – Jedna z exkluzivních luxusních destinací na světě. Santorini je pravděpodobně nejznámějším řeckým ostrovem, kam míří návštěvníci toužící po romantické dovolené. Santorinská kaldera, místo neobyčejné krásy, které vzniklo po sopečné erupci ve druhém tisíciletí př. n. l., vás zcela jistě očaruje svými bíle natřenými domy, které doslova visí na mnohobarevných útesech. Vesničky Oia, Fira, Imerovigli a Pirgos nabízí návštěvníkům ideální prostředí pro nezapomenutelnou dovolenou na řeckých ostrovech.

VODNÍ SPORTY NA PLÁŽI

Soukromá párty s vodními sporty na pláži.

Skupiny o 150 lidech je nutné rozdělit na více menších skupinek, z nichž každá se může zaměřit na jiné aktivity.

Dvouhodinová akce může například zahrnovat následující aktivity:

  • Jízda na motorovém člunu
  • Loď se zábavným vybavením pro vodní sporty (banán, vodní lyže, nafukovací kruhy, atd.)
  • Vodní lyže
  • Šlapací lodě
  • Mořské kajaky
  • Surfování s pádlem
  • Létání ve vodě (Fly Boards)
  • Fly Blades
  • Zkuste si lekce potápění

 

 

Mám zájem o zaslání více informací