Activity v Paříži

CHAMPAGNE VINICE, NÁVŠTĚVA VINNÝCH SKLEPŮ A DEGUSTACE

Nejslavnější světové šumivé víno, šampaňské, je ideální pro každou oslavu. Vinice oblasti Champagne, vinné sklepy a svahy jsou uvedeny jako světové dědictví UNESCO.

Šampaňské pochází pouze z Champagne oblasti. Objevte tajemství intimního spojení mezi šampaňským a oblastí Champagne. Navštivte vinice, které vyrábějí nejprestižnější vína na světě.

Známé vinné sklepy Moet & Chandon „Maison“ jsou výjimečným dědictvím a jedinečným svědectvím několika století vinařství. Strážci skutečného pokladu představují talent a práci několika generací mužů a žen. Návštěva viných sklepů pod vedením zkušených someliérů Vás zve k nahlédnutí a odhalení odborných znalostí pracovníků Moet & Chandon a know-how které pročlo několika generacemi majitelů sklepů.

Doporučujeme uzavřít prohlídku obědem v úžasných a originálních prostorách MOËT, které jsou speciálně navrženy pro pracovní obědy a večeře a slavnostní události.

PARIS SEGWAY TOUR

The Paris Segway Tour is the perfect tour for both those new to the city and Parisian veterans. And we’re sure you’ll both agree that riding a Segway is the best way to see the ‘City of Light‘. This is a great way to glide all over Paris in a short amount of time. Your personal Segway will make a magical city come to life even more! If you’ve never ridden a Segway before, there is no better backdrop than beautiful Paris. Paris Segway Tour offers the perfect orientation to a timeless and magnificent city. Glide along the famous streets and through the beautiful parks, all the while having a ton of fun.

SEINE RIVER CRUISE

Cruise up the majestic Seine and see how Paris famous sites are revealed from a new perspective. From the water it is possible to see the bridges and monuments of Paris as you could never hope to from land. This river cruise delivers spectacular and hidden views of this magnificent city. An informative historical and cultural commentary is available in English .The main Bateaux Parisiens pier is located close to the Eiffel Tower.

NOČNÍ PAŘÍŽ

Paříž je považována za nejzajímavější město Evropy a pravděpodobně i jako jedno z nejúžasnějších měst po celém světě. Lidé z celého světa cestují do Paříže, aby poznali a zažili toto pohádkové město. Paříž je město lásky, inspirace, umění a módy. Paříž v noci je jedním slovem MAGICKÁ! Paříž v noci projedete dvojpodlažním autobusem s otevřenou střechou a doplňujícím výkladem.

Během projížďky uvidíte nejzajímavější místa Paříže – Notre Dame, Louvre, Opéra, Madeleine, Concorde, Champs-Élysées, Arc de Triomphe, Tour Eiffel, Trocadéro, Pigalle / Moulin Rouge … ..

Prohlídku doporučujeme uzavřít v jedné z pařížských restaurací s krásným výhledem na město.

Pokud byste zvolili hotel v Reims – doporučujeme tuto cestu spojit s jedinečným zážitkem – TGV TRAIN – REIMS -PARIS / rychlejší než auto /.

MOULIN ROUGE SHOW

Zažijte nejslavnější kabaret na světě! Jedinešná show Moulin Rouge v Paříži. Posaďte se do atmosférického divadla a připravte se na oslnivou podívanou plnou drama, tance a hudby.

MĚSTO REIMS – KATEDRÁLA A PROHLÍDKA MĚST

Reims je jedno z nejzajímavějších menších měst ve Francii, místo s dokonalou kulinářskou atmosférou, bohatou středověkou historií a exotickou architekturou Art Deco, která je výsledkem rekonstrukce města po první světové válce. Proč je Reims pro incentivní turistiku tolik zajímavé je pohodlné a rychlé spojení vlakem z Paříže – cca. 1hodina TGV. Reims je ale především hlavní město francouzské oblasti Champagne a je známé hlavně pro svůj šumivý mok.

Prohlídka města s průvodcem nabízí historické skvosty jako Notre-Dame de Reims (katedrála Reims), památka ze 13. století, klenot francouzské gotické architektury, postavený na místě baziliky, kde byl Clovis pokřtěn sv. Remiem v roce 496.

KULINÁŘSKÝ WORKSHOP

Vyzkoušejte unikátní skupinové kulinářské workshopy spárované s vínem. Po lekci samozřejmě následuje nejen příjemné jídlo, ale také napárované víno a šampaňské. Naučíte se tipy a triky od šéfkuchařů, ktere se dají snadno aplikovat i doma. Ať už jste začátečník, amatér nebo budoucí šéfkuchař, dopřejte si lekci vaření, bavte se s kolegy a sdílejte vaši vášeň pro vaření!