Aktivity v Maroku

PROCHÁZKA MEDINOU S PRŮVODCEM

Na soukromé procházce s průvodcem skrze Medinu v Marakéši prozkoumáte tuto historickou oblast a navštívíte památníky, aniž byste se museli bát, že se ztratíte! Itinerář je pružný a výběr památek a míst, které navštívíte, závisí zcela na vašem výběru a preferencích. Navštívíte známý palác de Bahia s jeho nádhernými dvory a mozaikovými zdmi postavenými pro Bou Ahmeda. Projdete se po židovské čtvrti, kde si povšimnete rozdílné architektury. Navštívíte skryté Saadianské hrobky, které byly postavené během vlády sultána Ahmeda El Mansoura v roce 1557, a školu Medersa Ben Youssef se svou honosnou arabsko-andaluskou architekturou. Během vaší prohlídky také navštívíte obchody v souku, kde si budete moci koupit koření či argánový olej. Spatříte mešitu Koutoubia a náměstí Djemaael-Fna, kde si budete moci dopřát čerstvě vymačkaný džus z pomerančů, zatímco budete sledovat rušné stánky krotitelů hadů, umělce vytvářející tetování s hennou a prodavače vody.

JÍZDA NA VELBLOUDU V PALMOVÉM HÁJI

Chcete-li objevit krásu kamenných plání, pouští a palmových hájů kolem Marakéše, musíte se vydat na dobrodružství v podobě jízdy na velbloudu. Tato hodinu až dvě hodiny trvající prohlídka vás proveze kolem Berberské vesnice; zde si dopřejete zastávku na čaj u místních obyvatel. Při jízdě se naučíte nasedat na velblouda a jet na jeho hřbetě, a přitom budete oblečení do tradiční ochranné šály pouštních cestovatelů.

JÍZDA NA ČTYŘKOLKÁCH V POUŠTI

Jízda na čtyřkolkách je jedna z mála aktivit, kterou můžete v Marakéši zažít během kterékoli roční doby. Umožní vám vydat se mimo obvyklá místa, uniknout hluku města a objevit poušť kolem Marakéše. Prohlédnete si rozmanitou krajinu a zažijete jedinečné dobrodružství, které do vás napumpuje adrenalin.

TRADIČNÍ LÁZNĚ HAMMAN

Zažijte dokonalý odpočinek v autentických luxusních marockých lázních, jejichž věhlas je proslulý. V tomto nádherném prostředí nasáknete typickou pohostinnou orientální atmosférou. Aby se váš pocit odpočinku ještě znásobil, lázně používají nejlepší biologické přípravky inspirované tradičními recepturami, jejichž účinnost ověřily celé generace. Také si můžete zvolit soukromou dvojitou kabinku – jedná seo nový koncept v lázních, který vám umožňuje sdílet tento zážitek s někým blízkým.

POHOŘÍ ATLAS A TŘI ÚDOLÍ

The combination of these two activities has been the bestseller in Hintertux in recent years when it comes to outdoor sports. Exhilarating rafting on the Ziller and the Blue Lagoon canyoning is the most adventure programme.

This day’s challenges include conquering the wild waves and currents of a mountain river, plus tackling the jumps and rappels of a canyoning tour. Rappels and jumps of as much as 10 meters present you with whole new challenges, which you are sure to overcome with the proffesional assistance of the guides.

Ballon flight over Marrakech

PŘELET NAD MARAKÉŠEM V BALÓNU

Vše získá nový rozměr. Dovolte větru, aby vás odnesl s sebou a objevte zemi ze vzduchu. Let v balónu vám umožní vydat na cestu z jednoho z unikátních balónů, a poté uvidíte pohoří Atlas a oblast kolem Marakéše ze zcela jiného úhlu! Dechberoucí výhledy z koše balónu, odkud máte rozhled na všechny strany! Kontrast mezi městem a okolní krajinou je vskutku impozantní!

 

Mám zájem o zaslání více informací