Aktivity v Hintertuxu

RAFTING A KAŇONOVÁNÍ

Kombinace těchto dvou aktivit je v Hintertuxu naprosto nejpopulárnější zábavou posledních let co se týče venkovních sportů. Úžasný rafting na řece Ziller a kaňonování v Blue Lagoon jsou špičkou dobrodružného programu.

Mezi výzvy tohoto programu patří zdolání divokých vln a proudů horské řeky a zvládnutí skoků a slaňování během výpravy kaňonem. Budete seskakovat a slaňovat se z výšky až 10 m, a tuto novou výzvu vám pomohou bezpečně zvládnout profesionální průvodci.

KAŇONOVÁNÍ A TUBING

Kaňonování je hlavně o průchodu kaňonem ve směru vody, která tudy protéká. Po cestě je nutné zvládnout všelijaké překážky a úzká místa. Budete skákat do křišťálově čistých túní, slaňovat se dolů po vodopádech, či jednoduše klouzat dolů po kamenech.
Po kaňonování bude následovat bonusový zážitek, kterým zakončíte své objevování říční krajiny – tubing, nejnovější mánie na divoké vodě! Zábava a akce na sebe nenechají čekat.

VÝLET DO NATURE´S ICE PALACE U LEDOVCE

Nature’s Ice Palace u ledovce Hintertux je přírodní klenot, který je na světě zcela unikátní a kam se můžete zajít podívat po celý rok. Vstup do této ledové jeskyně je pouhé 3 až 4 minuty chůze daleko od horní zastávky vleku Gletscherbus 3. Během prohlídky vás průvodce vyzve ke vstupu do tohoto nádherného světa hluboko pod sjezdovkami, kde uvidíte ledovcovou průrvu s magickými ledovými stalaktity, obrovské třpytivé ledové krystaly, zmrzlé vodopády a dokonce i ledovcové jezero.

Teplota v Nature´s Ice Palace se po celý rok drží na nule. Na prohlídku je nutné mít teplé oblečení a pevné boty. Nature’s Ice Palace nadchne svojí chladnou přírodní krásou jak dospělé fanoušky ledovců, tak rodiny s dětmi.

Prohlídka trvá 60 minut a představí vám ty nejkrásnější atrakce uvězněné v ledovci.

PANORAMATICKÁ TERASA HINTERTUX

Panoramatická terasa na ledovci Hintertux se nachází v ohromující výšce 3,250 metrů nad mořem a je snadno dostupná pro všechny návštěvníky. Ze základny v Hintertuxu vyjedou návštěvníci nahoru v pohodlných gondolách podél nádherných hor Zillertalu. Samotný výstup s pomocí Gletscherbus 3, nejvyšší lanovky s dvojitým kabelem, je zážitek sám o sobě! Nejvyšší bod Zillertalských Alp s vlekovým přístupem se nachází na prostorné výhledové terase horní zastávky vleků. Budete tu mít vskutku neuvěřitelný rozhled po okolí, doslova z ptačí perspektivy!

Otevře se vám široký panoramatický výhled na celou oblast, od Zugspitze po Dolomity a Großglockner. Budete odsud mít také pravděpodobně ten nejlepší výhled na Přírodní park Zillertalské Alpy.

Mám zájem o zaslání více informací